Uncategorized

Brawl Stars Taş

Supercell’in merakla beklenen aksiyon oyunu “Brawl Stars” ile nihayet piyasaya çıktı ve hayranlarıyla buluştu. Oyun genellikle gerçek zamanlı dövüşe dayalıdır, dikey olarak kullandığımız cep telefonundaki karakteri kontrol ederek rakibi vurmaya çalışacağız. Arkadaşlarla 3v3 battle royale, kristal ve yıldız toplama, topu rakibin hedefine getirmek için Brawl Stars‘ı kullanma ve kasayı rakiplerinizden koruyabileceğiniz Heist modu gibi birçok ilginç oyun modu vardır. yağma. Koleksiyondaki karakterleri yükselterek de yeni özelliklerin kilidini açabilirsiniz. Oyun içi hile yaparak zengin bir şekilde başlayabilirsiniz.

Bedava Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

Öncelikle “Brawl Stars” adlı oyunda bedava elmas hilesi yapabilmeniz bizim sitemiz sayesinde mümkün. Başka sitelerde “Brawl Stars” elmas hilesi yapmak mümkün değildir.

Aşağıdaki linkten ücretsiz bedava “Bilgisayar” Ve “Laptop” Ve “İos” Ve “Android” Cihazlarda bedava şekilde elmas hilesi yapabilirsiniz.

Bunun dışında hile yapılması oyunda imkansız denilebilecek kadar zordur.

290 Yorum

  1. Lütfen yapanlar banada yapsın bana yapan kraldır bana yapan cevaplasın olursa adamsınız size dua ederim ID: #P2VUV98YV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu