Bilgi

Brawl Stars En İyi Karakter Hangisi?

Supercell, oyuncuları saatlerce akıllı cihazlarına bağlı tutan ilgi çekici oyunlar yaratmasıyla tanınır. Finli geliştirici, yaratıcı sürecinde titizdir ve oyunları yalnızca küçük ama çok başarılı oyun kitaplığına layık bir katkıysa yayınlar. Supercell’in politikalarının başlıca bir örneğidir, çünkü oyun bir yıldan fazla bir süredir yumuşak bir şekilde piyasaya sürülmüştür ve 2018’de resmi olarak piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra altın madalya kazanmıştır. Eleştirmenlerce beğenilen MOBA, Android ve iOS cihazlarında toplamda 200 milyon indirmeyi aşmıştır. 54 oynanabilir karakterden oluşan etkileyici bir kadro.

Brawl Stars , tatil sezonunda oyuncuları Jetonlar, Mücevherler, Pinler ve diğer güzelliklerle ödüllendiren bir dizi etkinlik olan Brawlidays’e ev sahipliği yapma geleneğini sürdürüyor. Geçen yılki Brawliday Season, karaktere özel mücadeleyi tamamlayarak veya Brawl Box’ları açarak sınırlı bir süre için erken açılabilen yeni bir oynanabilir karakter getirdi. Söz konusu karakter Grom ve bir Epic Brawler olarak, en son nerf ile bile mevcut Brawlers’ın geri kalanından sıyrılıyor.

brawl stars karakter
brawl stars karakter

İlk bakışta Grom, orta düzeyde sağlık ve yüksek hasar potansiyeli ile övünen bir Fırlatıcıdır. 720’de çalışan ortalama bir hareket hızına sahip olsa da, iki saniyelik yeniden yükleme hızı en yüksek değil. Grom, Mortis gibi çok daha hızlı Kavgacılar için kolay bir hedef gibi görünse de, oyundaki diğer Atıcılardan farklı oynadığı için durum böyle değil. Grom’un saldırı kalıpları tahmin edilebilir olabilir, ancak kendine özgü mermileri onu başka bir seviyeye taşıyor.

Genel hasar açısından, Grom marjinal olarak aşırı güçlü görünüyor. Temel Saldırısı, her zaman aynı dikey çapraz deseni izleyen dört mermiye sahip patlayıcı bir telsizdir. Grom’s Super’in arkasındaki tasarım fikri benzer ancak bir bükülme ile geliyor. Fırlattığı bomba, üssü Saldırı ile aynı çapraz düzende dört delici mermiye patlayabilir, ancak aynı zamanda duvarları kırar ve rakipler üzerinde bir geri tepme etkisi yaratır. Üstüne üstlük, Süper’si büyük hasar verir ve atlatması çok zordur.

 

Grom‘un Yıldız Güçleri ona çoğu maçta eşi görülmemiş bir avantaj sağlıyor. İlk Star Power, Foot Patrol, ilk hızını %15 artırır ve onu Max ve Mortis ile aynı seviyeye getirir. Bununla birlikte, Grom’un artan hızı korumak için Süper’sini tutması gerekiyor, bu bazen zor olabilir. İkinci Yıldız Gücü, zaten güçlü olan hasar ölçerine katkıda bulunur ve temel Saldırısının hasarını %30 artırır. Genel olarak, oyuncuların çoğu durumda ikinci Yıldız Gücünden daha fazla yararlanması muhtemeldir.

 

grom
Grom brawl stars karakter

Grom’s Gadget’ın tasarımı söz konusu olduğunda, Supercell teslim etmekte başarısız olmadı. Gözetleme Kulesi, ona herhangi bir haritada avantaj sağlarken, onu istenen bir takım üyesi ve maçlara karşı zorlu bir rakip haline getiriyor. Oyundaki en kullanışlı Aletlerden biri olan Gözetleme Kulesi geniş bir alanı kaplar ve Leon ve Sandy dışında çalılıklarda saklanan rakiplerin varlığını tespit edebilir. Bir kez konuşlandırıldığında, Gözcü Kulesi her saniye 75 sağlık puanı kaybeder, ancak herhangi bir hasar almazsa 20 saniyeye kadar sürebilir.

Genel olarak Grom, oynaması oldukça kolay ve çoğu oyun tarzına uygun olduğu için mevcut dizilimdeki en iyi Brawl Stars karakteri. Saldırı modeli, Star Powers ve Watchtower Gadget’ı ayrıca genel oyun içi yeterliliklerini geliştirmek için manuel atışlar yapmakta zorlanan oyunculara da yardımcı olabilir. Grom’un yüksek karakter tasarımı, onu üstün bir uzun menzilli Kavgacı, güçlü bir Hasar Dağıtıcı ve eşleşmesi zor bir Atıcı yapar. Diğer uzun menzilli Kavgacılara karşı iyi olsa da, suikastçılar biraz pratik yaparak saldırılarına başarıyla karşı koyabilir .

Gorm oynamanın en iyi yolu, bölgede bulunan engellerden yararlanmaktır. Haritanın önemli bölümlerinde duvarların arkasına saklanmak, Grom’un üssünü rakiplere saldırmasına ve Süper’sini kısa bir süre içinde şarj etmesine olanak tanır. Grom’s Super, rakipleri delip geçeceğinden emin olsa da, duvarlardan geçemez ve oyuncular, mücadeleye girerken bu dezavantaja dikkat etmelidir. Grom, Bounty haritaları için en uygun olsa da, Gem Grab ve Siege’de de iyi performans gösterecektir, ancak Brawl Balls, Showdowns, Heists ve Hot Zones’ta tercih edilmemelidir.

Brawl Stars Elmas Hilesi : Tıkla

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu